Viesturdārzs – iedzīvotāju tikšanās vieta

Šovasar Rīgas parki pārveidojas par drosmes un prieka vietām. Arī nodibinājums ECO PARTNERS iesaistījās aizraujošas programmas veidošanā Viesturdārzā.

Jau no augusta sākuma parkā pulcējas jaunieši, lai organizētu jauniešu ielu teātra, dejas uz mūzikas festivālu “Vasara Viesturdārzā 2022”, kas notiks jau 21.augustā.

Festivāla programmā iekļautas 7 izrādes bērniem, jauniešiem un pieaugušiem. Savas izrādes rādīs 4 jauniešu teātri – jauniešu grupa Theatre Lab&Club, teātra studija “Kāpnes”, Rīgas klasiskās ģimnāzijas teātris un jauniešu grupa no FCS Film School.

Lai nepalaistu garām festivāla izrādes, sekojiet mums: https://www.facebook.com/viesturdarzs

Šogad festivālā īpašs notikums būs izrādes-pastaigas bērniem “Zvaigznes un magoņu sēkliņas” pirmizrāde, kas tiks veidota pēc ukraiņu autoru Romanas Romanišinas un Andrija Lecivsa bērnu grāmatas motīviem.

Pasākumi Viesturdārzā turpināsies arī rudenī. Projekta ietvaros horeogrāfe Lilija Lipora aicina apkaimes iedzīvotājus piedalīties rīta vides dejas nodarbībās katru svētdienu plkst. 9:00.

Kāpēc jāpiedalās? Lai uzlabotu pašsajūtu, pašizjūtu, attīstītu ķermeņa valodu, dejotprasmi, trenētu uzmanību, attīstītu iztēli un caur kustību meklētu sadarbību gan ar vidi, gan ar citiem cilvēkiem.
Kas var nākt? Jebkurš interesents 14+.
Kā ģērbties? Ērtā apģērbā, lai var locīties, visādi kustēties, stiepties, varbūt pat apgulties zālē.
Vai dejotprasme nepieciešama? Tev noteikti tāda ir. Varbūt neesi atklājis/jusi?

Projekts tiek līdzfinansēts Rīgas pilsētas Sabiedrības integrācijas programmas ietvaros.

Vairāk informācijas šeit: https://ecopartnerstrainin.wixsite.com/viesturdarzs-2022