Video: Ko slēpj Rīgas centrs? Intervija ar pilsētvides izpētnieku Mārtiņu Eņģeli

Rīgas centru cilvēki lieto dažādi – kāds tranzītam, kāds darbam vai izklaidei, daļa šeit dzīvo, bet ir lietas, ko viegli palaist garām ikdienas steigā, un par tām pastāstīs Mārtiņš Eņģelis. Kāds viņa acīm ir Rīgas centrs, kas viņus šeit saista un kas – uztrauc, par to mūsu trešajā videostāstā.

Saite lujuplādēšanai – https://failiem.lv/u/tk3rpnkm
Saite apskatīšanai Youtube – https://youtu.be/pVGeuz0DgZI

Rīgas Centra attīstības biedrība ir izveidojusi vairākus video stāstus par apkaimes entuziastiem, kas redz savu nākotni pilsētas centrā un tās piedāvātās iespējas, vienlaikus arī norādot uz darbiem, kuri vēl jāveic. Video tapuši ar Rīgas domes finansiālo atbalstu, RD Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sabiedrības integrācijas programmas projektu konkursa „Apkaimju iniciatīvas līdzdalības un piederības veicināšanai” ietvaros.

Vēlamies arī izteikt pateicību Latio nekustamie īpašumi par sniegto atbalstu video tapšanā. “Rīga man ir ļoti mīļa pilsēta, un esmu priecīgs, ka varam Rīgas stāstus pastāstīt citiem, un parādīt gan Rīgas priekšrocības, gan arī aktualizēt esošās problēmas,” saka “Latio” valdes priekšsēdētājs Edgars Šīns.

Rīgas Centra attīstības biedrība ir nevalstiska organizācija, kas nav saistīta ar kādu politisku spēku, un ir izveidota ar mērķi īstenot aktivitātes, kuru rezultātā cilvēkiem būtu vēlme atgriezties, dzīvot un pavadīt laiku Rīgas centrā, kā arī veicināt apkaimes publiskās telpas izmantošanu, uzņēmējdarbības attīstību, veicināt apzaļumošanu, gaisa kvalitātes uzlabošanu u.c.