Vasaras brīvlaikā norisināsies Imantas apkaimes iepazīšanas spēle Rīgas 1.-6.kl. skolēniem

100 gadu piedzivojums plakats

Anniņmuižas apkaimes un radošās iniciatīvas biedrība “Riga Annenhof” informē par Imantas apkaimes iepazīšanas spēli Rīgas 1.-6.kl. skolēniem vasaras brīvlaikā.

Apnicis sēdēt istabā pie ekrānierīcēm? Neesi aizbraucis ārpus Rīgas? Vēlies iepazīt kaimiņu bērnus savā apkaimē, izveidot jaunas draudzības vasaras brīvlaikā? Nevēlies darīt neko sarežģītu, kas atgādina mācības? Paskaties uz mūsu pilsētu citādāk – tā, kā Tu to vēl nepazīsti!

Spēle “100 gadu piedzīvojums” norisināsies no 1. līdz 11.jūlijam, dalība bez maksas. Uzzīmētā apkaimes kartē starp objektiem un ielām, kādas Imantas teritorijā bija 100 gadu pagātnē, vajadzēs veikli orientēties reālajā pilsētvidē, atrast apslēptās vietas un izpildīt interesantus uzdevumus.

Spēles karti ar uzdevumiem, kā arī paskaidrojumus un norādes latviešu un krievu valodā varēs saņemt ārā, pie Imantas kultūras centra (Anniņmuižas bulvāris 29) ieejas: 1., 2., 5., 6., 7.jūlijā no 10:00 līdz 11:00, pēc tam bērni dodās pastaigā pa apkaimi patstāvīgi. Spēli iespējams arī veikt individuāli jebkurā laikā no 1. līdz 11.jūlijam. Atbildes jānosūta uz rigaannenhof@gmail.com līdz 11.jūlija 23:59.

Visiem dalībniekiem obligāta iepriekš pieteikšanās, aizpildot anketu: ej.uz/100-g-piedzivojums-Imanta .

Papildu informācija: www.facebook.com/Anninmuiza , rigaannenhof@gmail.com .

Projektu “100 gadu piedzīvojums” līdzfinansē Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments Brīvā laika aktivitāšu programmas ietvaros.