Tikšanās ar LTV1 raidījuma ‘’Literatūre’’ vadītājiem

22. februārī plkst. 16.30 filiālbibliotēkā “Vidzeme” (Rīgā, Brīvības gatvē 206) notiks tikšanās ar literārā tūrisma dokumentālo raidījumu cikla “Literatūre” vadītājiem un veidotājiem Martu Selecku un Gustavu Terzenu.

2023. gada janvārī ir sākusies jau piektā “Literatūres”  sezona. Tā turpināsies astoņās jaunās epizodēs, kurās literatūras un rakstniecības cienītājiem gaidāmi ekskursi uz dažādām Latvijas malām, meklējot atkaltikšanās ar labi pazīstamiem un iepazīšanās ar jaunatklātiem rakstniekiem un dzejniekiem.

Raidījumos, kā jau ierasts, Marta dosies ceļojumā kopā ar vienu latviešu mūsdienu rakstnieku, kura domas saistīs kāds aizgājušo laiku latviešu autors. Savukārt, Gustavs ar grāmatām rokās dosies pie cilvēkiem, kuriem lasīs priekšā fragmentus no šo rakstnieku darbiem. Neraugoties uz jau tradicionālo raidījuma formu, tajā gaidāmi iepriekš neparedzami pārdomu un emociju uzplaiksnījumi, kā arī dažu labu ierasto pieņēmumu apstiprinājumi un arī apvērsumi.

Literārās pēcpusdienas apmeklētājiem šajā tikšanās reizē būs iespēja uzzināt par raidījuma veidotāju spilgtākajām filmēšanas epizodēm un dažādajām pieredzēm grāmatlasīšanas brīžos, tiekoties ar ļaudīm visneparastākajās vietās. Varēsim klausīties viesu stāstījumā par jau padarīto un jaunajām iecerēm, kā arī uzdot jautājumus par jaunajā sezonā iesaistītajiem literātiem.

Kontaktinformācija bibliotēkā: tālr. 67181217

Bibliotēkas darba laiks:

  • P, O, C: no Plkst.11:00 – 19:00;
  • T, Pk: no Plkst. 10:00 – 18:00;
  • S: no Plkst. 10:00 – 17:00

Pasākums var tikt fotografēts/filmēts. Uzņemtie materiāli tiks izmantoti bibliotēkas publicitātei.