Tiešsaistes seminārs par iespējām saņemt finansējumu zināšanu apmaiņas veicināšanai starp Latviju un ASV

NVO nams aicina Rīgas nevalstisko organizāciju – biedrību un nodibinājumu – pārstāvjus pieteikties informatīvajam tiešsaistes semināram “Baltijas-Amerikas Dialoga programma: no pieteikšanās līdz ieviešanai”. Tiešsaistes seminārs notiks Zoom platformā trešdien, 2022. gada 24. augustā, no plkst. 12.00 līdz 13.00.

Biedrības, nodibinājumi un izglītības iestādes, plānojot ASV vieslektora vai eksperta vizīti Latvijā, aicinātas pieteikties BAFF Baltijas-Amerikas Dialoga programmas sniegtajam finansējumam līdz 10 000 dolāru apmērā projekta realizēšanai, sedzot ASV speciālista ceļa un uzturēšanās izmaksas. BAFF programmu vadītāja Latvijā Ilze Bembere semināra gaitā iepazīstinās NVO pārstāvjus ar iespējām saņemt finansējumu ASV speciālistu vizītei uz Latviju un sniegs praktiskus ieteikumus par projektu sagatavošanu. Noslēgumā plānota jautājumu un atbilžu sesija.

Aicinām semināram reģistrēties, atverot saiti: https://ej.uz/ASVfinans

Interesentiem, kuri būs pieteikušies līdz 23. augustam, iepriekš tiks nosūtīta saite uz lekcijas platformu. Reģistrējoties lūdzam norādīt precīzas e-pasta adreses!