Tiešsaistes seminārs par iespējām saņemt finansējumu zināšanu apmaiņas veicināšanai starp Latviju un ASV

NVO nams aicina Rīgas nevalstisko organizāciju – biedrību un nodibinājumu – pārstāvjus pieteikties informatīvajam tiešsaistes semināram “Baltijas-Amerikas Dialoga programma: no pieteikšanās līdz ieviešanai”. Tiešsaistes seminārs notiks MS Teams platformā otrdien, 2023. gada 28. novembrī no plkst. 16.30 līdz 17.30.

Biedrības, bezpeļņas organizācijas un izglītības iestādes, plānojot ASV vieslektora vai eksperta vizīti Latvijā laikā no 2024. gada jūnija līdz decembrim, aicinātas pieteikties Baltijas-Amerikas Dialoga programmas sniegtajam finansējumam. BAFF programmu vadītāja Latvijā Ilze Bembere semināra gaitā iepazīstinās NVO pārstāvjus ar iespējām saņemt finansējumu ASV speciālistu vizītei uz Latviju un sniegs praktiskus ieteikumus par projektu sagatavošanu. Noslēgumā plānota jautājumu un atbilžu sesija.

📌 Aicinām semināram reģistrēties, atverot saiti – ŠEIT

● Interesentiem, kuri būs pieteikušies līdz 27. novembrim, iepriekš tiks nosūtīta saite uz lekcijas platformu. Reģistrējoties lūdzam norādīt precīzas e-pasta adreses!

Informējam, ka semināra laikā tiks veikta foto un/vai video uzņemšana ar mērķi atspoguļot informāciju par semināru publicitātes materiālos. Iegūtie materiāli var tikt izmantoti publicitātei un sabiedrības informēšanai.