Suminās Rīgas pašvaldības pirmsskolas izglītības iestāžu labākos darbiniekus

Otrdien, 22. novembrī, Plkst. 15:00 Mežaparka Lielās estrādes Kokaru zālē, svinīgā klātienes ceremonijā, godinās galvaspilsētas pirmsskolas izglītības iestāžu labākos darbiniekus.

Balvas trijās nominācijās – “Par ieguldījumu pirmsskolā”, “Par ilggadēju darbu profesijā” un Martas Rinkas balvu “Mūžs veltīts bērniem”  pasniegs Rīgas domes priekšsēdētājs Mārtiņš Staķis, Izglītības, kultūras un sporta komitejas priekšsēdētāja Iveta Ratinīka un Izglītības, kultūras un sporta departamenta direktors Māris Krastiņš.

Laureāti saņems Goda rakstu, sudraba piespraudi saules simbolā, ko veidojuši latviešu mākslinieki Inita un Vitauts Straupes, kā arī Rīgas pašvaldības sarūpētās naudas balvas.

Šogad balvu pasniegšanas ceremonijas dalībniekus un viesus ar muzikālu programmu iepriecinās dziedātāja Aija Vītoliņa un pianists Romāns Vendiņš.

Balvas labākajiem Rīgas pašvaldības bērnudārzu darbiniekiem pasniegs 12. gadu, lai sekmētu sistēmisku darbinieku ieguldījuma izvērtēšanu, motivētu darba kvalitātes paaugstināšanos, kā arī izteiktu atzinību par sasniegumiem, godprātīgu un profesionālu pedagoģisko darbu pirmsskolas izglītībā galvaspilsētā.

Pasākumu rīko Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments.

Papildu informācija: Dzintra Timša, Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Izglītības pārvaldes Pirmsskolu nodaļas galvenā speciāliste – eksperte, tālrunis: 67026841, e-pasts: Dzintra.Timsa@riga.lv.