Šovasar daudzveidīga pasākumu programma risināsies arī Rīgas mobilajās kultūrtelpās

strops_2019

Lai iedzīvotāji pieredzētu daudzveidīgas aktivitātes, galvaspilsētā vasaras kultūras  programmas ietvaros notiks plašs kultūrizglītojošs pasākumu klāsts arī Rīgas apkaimēs, jo no 1. jūlija darbību atsāk mobilās kultūras telpas “Strops” Ēbelmuižas parkā Ziepniekkalnā un Bērzu birzs teritorijā Pļavniekos. Līdztekus “Stropu” aktivitātēm apkaimju iedzīvotājiem būs pieejamas daudzveidīgas norises jaunizveidotajos kultūrpunktos Bolderājā, Čiekurkalnā un Lucavsalā.

Kultūrpunkts Bolderājā izvietots pie Rīgas Centrālās bibliotēkas Bolderājas filiābibliotēkas, Čiekurkalnā – pie Rīgas Centrālās bibliotēkas Čiekurkalna filiābibliotēkas, savukārt  Lucavsalā kultūrpunkts atradīsies pie Rīgas Centrālās bibliotēkas Pludmales lasītavas.  Pasākumu programmas veidošanā “Stropos” un apkaimju kultūrpunktos iesaistījušās Rīgas pašvaldības kultūras iestādes, Rīgas Centrālās bibliotēkas filiālbibliotēkas un apkaimju biedrības.

Pasākumi kultūrtelpā “Strops” Pļavniekos notiks trešdienās, bet Ziepniekkalna kultūrtelpā “Strops” aktivitātes notiks ceturtdienās, pasākumu programmu tajos veido Kultūras un tautas mākslas centrs “Ritums”, informācija par aktualitātēm būs pieejama tīmekļa vietnē www.ritums.lv un facebook.com/kulturtelpasstropi.

Kultūrpunktā Bolderājā iedzīvotāji gaidīti trešdienās, programmu šajā vietā veido Kultūras un atpūtas centrs “Imanta”. Informācija par aktivitātēm būs atrodama tīmekļa vietnē www.imantakultura.riga.lv. Trešdienās aktivitātes notiks arī kultūrpunktā Lucavsalā un tur aktivitāšu programmu veido Rīgas Kultūras un tautas mākslas centrs “Mazā ģilde”. Informācija par tām būs pieejama mājaslapā www.mazagilde.lv. Savukārt kultūrpunktā Čiekurkalnā vasaras norises notiks ceturtdienās, un tās veido VEF Kultūras pils. Informāciju par aktualitātēm Čiekurkalna varēs atrast tīmekļa vietnē www.vefkp.lv.

Rīgas mobilo kultūrtelpu darbību koordinē Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, atbalsta Rīgas dome. Visu mobilo kultūrtelpu norišu programma vienuviet būs pieejama tīmekļa vietnē www.kultura.riga.lv 

Ņemot vērā valstī noteiktos drošības nosacījumus, pasākumu programmās ir iespējamas izmaiņas, informācija par aktualitātēm un izmaiņām būs pieejama iepriekšminētajās tīmekļa vietnēs. 

Informāciju sagatavoja: Indra Vilde – Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Komunikācijas un sabiedrisko attiecību vadītāja, tālr.: 67026838; mob.: 26708034; e-pasts: indra.vilde@riga.lv

Facebook.com/rd.iksd; twitter.com/rdiksd; youtube.com/RDIKSD

Rīgas domes Komunikācijas pārvalde