Skatāma apvienības “Apeirons” raidījuma “Pāreja” 5.epizode

Invalīdu un viņu draugu apvienības “Apeirons” veidotais raidījums “Pāreja” ļauj iepazīt sabiedrības dažādību aizraujošā veidā un rosina ikvienu paskatīties uz notikumiem un lietām no cita skatu punkta. Jūlijā iznākusi raidījuma piektā epizode, turpinot rādīt iespējas kā ikviens no mums var nest pozitīvas pārmaiņas savā un līdzcilvēku dzīvē.

Katrā raidījumā kāds sabiedrībā zināms cilvēks ielūkojas kādas nevalstiskās organizācijas ikdienā, lai uzzinātu par iespējām pašiem caur brīvprātīgo darbu gan palīdzēt līdzcilvēkiem, gan arī gūt vērtīgas zināšanas un prasmes sev.

Piektajā raidījumā kopā ar modeli, TV raidījumu vadītāju Māru Sleju var uzzināt par biedrības „Latvijas Kustība par neatkarīgu dzīvi” ikdienu un tās projektu “Miljons sveču grupu mājai”.

  • Raidījumā ir iespēja ļauties jauniem atklājumiem – šoreiz iespēja ielūkoties neparastā muzejā, kur ar acīm nekas nav saredzams un jāļaujas pārējām maņām. Skatītāji varēs uzzināt arī par citām “Neredzamā pasaule” piedāvātajām atpūtas iespējām, kas sniegs jaunu skatījumu un nebijušas sajūtas.
  • Tāpat kā katrā raidījumā, arī šajā noslēgumā sociālās jomas aktualitātes. Šoreiz raidījumā intervija ar kultūras ministru Nauri Puntuli par kultūras pasākumu pieejamību ikvienam iedzīvotājam.

Raidījumu ikviens interesents var noskatīties “Apeirons” sociālo tīklu kontos – Youtube, Facebook un Instagram. Raidījuma epizodes skatāmas katra mēneša trešajā trešdienā līdz pat 15. novembrim. Kopā skatāmas būs deviņas raidījuma epizodes.

Raidījuma veidošana tiek līdzfinansēta Rīgas pilsētas Sabiedrības integrācijas programmas projekta ietvaros.