Rīgas atbalsta centrā Ukrainas iedzīvotājiem turpinās darba biržas

,

Rīgas atbalsta centrā Ukrainas iedzīvotājiem jau gadu notiek regulāras darba biržas, kurās kopā līdz šim piedāvāti gandrīz 2000 vakanču un darbu atraduši vairāki simti ukraiņu. Tuvākā darba birža notiks 15. jūnijā no plkst. 12.00 līdz plkst.14.00.

Darbs Ukrainas civiliedzīvotājiem nozīmē neatkarību, stabilitāti un iespējas iekļauties Rīgas sabiedrībā. Tāpēc jau gadu Rīgas atbalsta centrā Ukrainas iedzīvotājiem notiek darba biržas, kur Ukrainas civiliedzīvotāji var satikt darba devējus, pārrunāt darba iespējas un arī veiksmīgi atrast darbu.

Kā atzinuši arī darba devēji, kuri piedalās darba biržās, īsā laikā iespējams atrast darbiniekus, kurus, izmantojot sludinājumus, nav veicies atrast vairākus mēnešus. Arī Rīgas pašvaldības kapitālsabiedrības regulāri piedalās šajās darba biržās un ir pārstāvētas arī šajā festivālā, šobrīd kopā nodarbina gandrīz 100 Ukrainas civiliedzīvotājus, kuri strādā Rīgas slimnīcās, vada Rīgas sabiedriskā transporta autobusus un trolejbusus, palīdz rūpēties par pilsētas teritorijām un īpašumiem.

Ceturtdien, 15. jūnijā, darba biržā piedalīsies deviņi uzņēmumi, kuri piedāvās kopā 112 vakances. Darbu pārtikas ražošanā piedāvās uzņēmums “Orkla Latvija” un SIA “Forevers”. Ar saviem darba piedāvājumiem biržā viesosies “Semarah Hotels”.

Darbu celtniecībā piedāvās SIA “Ulre” un SIA “Rīgas namīpašnieks”, savukārt kuģu būves un metāla konstrukciju ražošanas nozarē SIA “Pakum Industrial”. Darba birža piedalīsies arī papīra un kartona izstrādājumu ražotājs “Austra Pak”, kā arī IT uzņēmums “Telus International” un ķīmiskā tīrītava “Lindo Grupa”.

Uzņēmēji, kuri ir gatavi piedāvāt darbu Ukrainas civiliedzīvotājiem nākamajās darba biržās Rīgas atbalsta centrā, aicināti aizpildīt anketu par piedāvātajām vakancēm.

Papildu informāciju var saņemt pie Rīgas atbalsta centra Ukrainas iedzīvotājiem projektu koordinatores Rūtas Rutkas, e-pasts ruta.rutka@riga.lv,  tālrunis +371 26171368.