NVO pasākumu rīkošanai – telpa Bolderājā

NVO pasākumu rīkošanai Rīgā bez maksas ir pieejamas vairākas telpas:

  • NVO namā – Ieriķu ielā 43a;
  • E.Smiļģa ielā 46;
  • Daugavpils ielā 31;
  • Gobas ielā 6a. 

Šoreiz iepazīstinām ar piedāvājumu Bolderājā, Gobas ielā 6a (Apkaimju iedzīvotāju centra Bolderājas punktā) – 1. stāvā NVO pārstāvjus gaidīs gaiša un mājīga sanāksmju telpa (platība – 20 m2).

Telpa ir pieejama darba dienās no plkst. 9.00 līdz 21.00, sestdienās un pirmssvētku dienās no plkst. 9.00 līdz 20.00.

Sanāksmju telpā var uzņemt līdz 15 dalībniekiem. NVO aicinātās nākt un darboties – rīkot sanāksmes, darba grupas, apspriedes, apmācības, mēģinājumus, radošās darbnīcas, individuālas tikšanās un galvenais – biedroties! Īpaši šo iespēju izmantot aicinām tuvējo apkaimju NVO, kas darbojas Bolderājā, Buļļos, Daugavgrīvā, Kleistos, Voleros un Spilvē.

Pieteikt telpu Gobas ielā var ērti un vienkārši, aizpildot telpu pieteikumu elektroniski: https://apkaimes.lv/integracija/par-nvo-namu/rezervacija/  

Lūdzam telpu rezervāciju veikt laicīgi – noteikumi paredz, ka pieteikumus iesniedz ne vēlāk kā 2 nedēļas pirms pasākuma. 

Plašākai informācijai par NVO nama darbību, pasākumiem un telpu vai aprīkojuma pieteikšanu un izmantošanu aicinām sazināties ar NVO nama darbiniekiem, rakstot uz e-pastu: nvonams@riga.lv vai zvanot pa tālruni 67848902