NVO namā skatāma radošo darbu izstāde “Sapņu mākoņi”

NVO nama ( Ieriķu ielā 43a, Rīga) 2. stāva gaitenī līdz 3. martam apmeklētājus priecēs  radošo darbu izstāde “Sapņu mākoņi”, kas tapusi ar Radošās biedrības “Maare” iniciatīvu.

Izstādē “Sapņu mākoņi” ir apskatāmi “Maare” rīkoto mākslas meistarklašu jeb darbnīcu dalībnieku 1. klašu grupā, kā arī pedagogu –  Ingrīdas Rutkas un Inetas Kaužēnas – krāsainie un dzīvespriecīgie darbi. Tie ir izpildīti kolāžas, guašas, akrila un eļļas tehnikās. 

Šī izstāde ir pirmais projekts Radošās biedrības “Maare” darbībā. Biedrības mērķi un uzdevumi ir veltīti tam, lai sekmētu profesionālās mākslas un jaunrades attīstību, veicinātu kultūras mantojuma un tradicionālās kultūras saglabāšanu, sniegtu ieguldījumu mūsdienīgas kultūrvides veidošanā. 

Ieeja izstādē ir brīva. Laipni aicinām visus interesentus apmeklēt izstādi un apskatīt bērnu un pedagogu radošo veikumu!

NVO nams apmeklētājiem ir atvērts darba dienās no plkst. 9:00 līdz 21:00 un sestdienās no plkst. 9:00 līdz 20:00. 

Atgādinām, ka NVO nama 1. stāva gaitenī joprojām ir skatāma arī otra izstāde – biedrības “Latvijas Bērniem ar kustību traucējumiem” veidotā izstāde “Radošās vasara”.