NVO namā skatāma “Radošās vasaras” darbu izstāde

NVO nama (Ieriķu iela 43a, Rīga) 1. stāva gaitenī līdz 1. martam ir skatāma “Radošās vasaras” darbu izstāde, kas tapusi ar biedrības “Latvijas Bērniem ar kustību traucējumiem” gādību. Izstādē apskatāmi bērnu un jauniešu ar kustību traucējumiem vasaras radošajās darbnīcās veidotie labākie darbi.

“Radošās vasaras” darbu izstāde tika radīta biedrības “Latvijas Bērniem ar kustību traucējumiem” projekta “Stiprām ģimenes saitēm!” ietvaros, kura mērķis bija veltīts ģimenes institūta un tā vērtību godināšanai – kopīgās nodarbībās un aktivitātēs, kurās bērni un jaunieši ar kustību traucējumiem, un viņu ģimenes locekļi varēja labāk iepazīt gan pasauli sev apkārt, gan sevi, gan cits citu.

Projekta gaitā norisinājās arī vasaras radošās darbnīcas, kurās tapa daudz skaistu, jauku darbu, strādājot dažādās tehnikās. Bērni un jaunieši ar kustību traucējumiem, un viņu ģimenes locekļi piedalījās radošās darbnīcās, kurās kopīgi pavadīja laiku, ar aktivitāšu vadītāju un asistenta palīdzību radoši strādājot. 

Ieeja izstādē ir bez maksas. Laipni aicinām visus interesentus apmeklēt izstādi un apskatīt bērnu un jauniešu radošo veikumu!

NVO nams apmeklētājiem ir atvērts darba dienās no plkst. 9:00 – 21:00 un sestdienās no plkst. 9:00 – 20:00.