NVO 23. maijā rīko svētkus bērniem – NVO namā notiks Starptautiskajai bērnu aizsardzības dienai veltīts pasākums

Tuvojoties Starptautiskajai bērnu aizsardzības dienai, mācību gada noslēgumam un vasaras brīvlaikam, vairākas Rīgas nevalstiskas organizācijas rīko svētkus bērniem. Ar dažādām radošām aktivitātēm un koncertu NVO namā, Ieriķu ielā 43a, otrdien, 2023. gada 23. maijā noritēs Starptautiskajai bērnu aizsardzības dienai veltīts pasākums.

Lai sagādātu prieku un sniegtu iespēju nokļūt ārpus ierastās vides, organizatori uz pasākumu īpaši ielūdz bērnus no bērnu namiem, dienas centriem, krīzes centriem un internātskolām.

  • Plkst. 11.00 durvis vērs trīs radošās darbnīcas.
    • Biedrība “Iļģuciema sievietes” aicinās uz darbnīcu “Sēklu mandala – saulīte”. Tajā dalībnieki no dažādām augu sēklām veidos un līmēs ritmisku, strukturētu kompozīciju – apli, saulīti, kas simbolizē bezgalību, gadskārtu un gada ritējumu.
    • Latvijas sieviešu invalīdu apvienība “Aspazija” darbnīcā “Pretim saulei!” aicinās bērnus radīt katram savu saulīti. Dalībnieki ar pērlītēm un mirdzumiņiem izrotās stariņus un līmēs tos uz saulītes kontūrām. Šajā darbnīcā bērni iepazīs arī saules sistēmas darbību.
    • Radošās biedrības “Maare” darbnīcā “Veļamies vasarā” notiks 3D objektu velšana filcēšanas tehnikā. Bērni varēs radīt kādu sev paliekošu, noderīgu lietiņu. Tas var būt atslēgas piekariņš, kulons, rokassprādze vai cita lieta no veltām vilnas bumbiņām. Radošajās darbnīcās tapušos darbiņus būs iespējams ņemt līdzi un izmantot savā ikdienā! 
  • Plkst. 12.00 sāksies muzikāls pasākums, kuru vadīs Elfs – Lina Vīne un kurā uzstāsies mūziķis, dziedātājs, aktieris Dinārs Stundiņš.

Pasākuma gaitā par drošību ikdienā un vasaras brīvlaikā bērniem pastāstīs Valsts policijas pārstāvji, kā arī ciemosies Runcis Rūdis. Bērni saņems informatīvus izdales materiālus par drošības jautājumiem.

Noslēgumā bērnus sagaida dāvaniņas un neliels cienasts. 

Pasākumu rīko Latvijas Mazturīgo atbalsta biedrība “Dace” sadarbībā ar Latvijas sieviešu invalīdu apvienību “Aspazija”, biedrību “Iļģuciema sievietes”, Radošo biedrību “Maare” un Rīgas pilsētas Apkaimju iedzīvotāju centra Apkaimju attīstības un sabiedrības integrācijas pārvaldes Sabiedrības integrācijas un līdzdalības nodaļas Nevalstisko organizāciju atbalsta sektoru jeb NVO namu.  

Informējam, ka pasākuma laikā tiks veikta foto un/vai video uzņemšana ar mērķi atspoguļot informāciju par pasākumu NVO nama publicitātes materiālos. Iegūtie materiāli var tikt izmantoti publicitātei un sabiedrības informēšanai.