Kopienas dārza vakari Lastādijā

Katru otro otrdienu Lastādijas kvartālā (Turgeņeva ielā 15) biedrība “Free Riga” rīko Kopienas dārza vakarus, kuros no pulksten 18:00 interesenti aicināti iesaistīties dārza darbos, uzzināt vairāk par Lastādijas kopienas dārzu un apgūt ko jaunu par dārzniecību.

  • Tuvākais kopienas dārza vakars notiks 25. jūlijā (18:00-21:00).

Galvenokārt aicināti pievienoties kaimiņi no Tuvējās Forštates jeb Lastādijas apkaimes, taču laipni lūgts ir ikviens, kas vēlētos iesaistīties Lastādijas dārza grupā. Kopienas dārza vakarus vada Lastādijas dārzniece Patrīcija, uz katru šādu vakaru ir sagatavoti konkrēti uzdevumi, ko paveikt dārzā, piemēram, izravēt kādu augu kasti, kaut ko pārstādīt vai aplaistīt.

Kopienas dārzu vakars ir iespēja iepazīt dārzu un iesaistīties tā darbos. Entuziasti, kuri apmeklē šādu kopienas vakaru, aicināti turpmāk pēc vēlēšanās iesaistīties dārza darbos arī savā brīvajā laikā. Lastādijas kvartāla dārzu līdz šim kopveidojusi tā komūna, kas dzīvo vai strādā kvartālā, bet šis dārzs ir viena no retajām vietām apkaimē, kur paslēpties no pilsētas asfalta un mūra džungļiem, tāpēc kvartāla darboņi labprāt aicina arī citus apkaimes iedzīvotājus

Kopienas dārza vakari notiek projekta “Sveiks, kaimiņ!” ietvaros, kas tiek līdzfinansēts Rīgas pilsētas Sabiedrības integrācijas programmas ietvaros. Projekta mērķi ir iepazīt Lastādijas apkaimes iedzīvotājus un stiprināt kopienas sajūtu apkaimē, kā arī praksē izmēģināt Kopienas dārzu metodi kā integrācijas, solidaritātes, vides izglītības un veselības stiprināšanas praksi.

PROJEKTA IETVAROS NOTIEK ARĪ:

● Pusdienas ar apkaimi (reizi 2 nedēļās, katru otro trešdienu. Nākamās pusdienas 2. augustā);
● Atslodzes svētdienu branči jeb vēlās kopienas brokastis teju katru svētdienu (nākošais brančš 6.augustā);
● Lastādijas kvartāla un Pilsētas kabatas skvēra kopdarbi, kuru laikā kopjam un labiekārtojam publisko zaļo zonu apkaimē, Lastādijas kvartālā (nākošais kopdarbs 16.-17. augustā).

Dalība visos pasākumos ir bez maksas.

Seko līdzi aktualitātēm Lastādijas kvartāla Facebook vai Instagram lapās:

Ja esi no Tuvējās forštates apkaimes, pievienojies apkaimes Facebook grupaihttps://www.facebook.com/groups/tuvejaforstate/

Vai piesakies saņemt jaunumus WhatsApp vai e-pastā: