Klajā nācis “NVO nama ziņu” augusta numurs!  

,

Augusta “NVO nama ziņu” numurā aicinām iepazīties ar biedrību “Laimas slimības slimnieku biedrība”, kas aizstāv Laima slimības slimnieku intereses un sniedz atbalstu, kā arī izglīto un informē sabiedrību par šo slimību. Uz sarunu aicinājām tās valdes locekli Elīnu Prikuli, kura ir arī viena no biedrības dibinātājām.

“Tajos brīžos, kad cilvēki uzraksta vai piezvana un saka, ka biedrības sniegtā informācija un atbalsts viņiem ir palīdzējis, saprotam, ka biedrības darbošanās nudien ir jēgpilna. Biedrības nākotnes plāni vislielākajā mērā ir saistīti ar sabiedrības informēšanu un izglītošanu, lai mazinātu mītus par Laimas slimību un veicinātu to, ka cilvēki veic profilakses pasākumus, tādējādi mazinot riskus saslimt ar Laimas slimību un arī citām ērču pārnestām slimībām. Mēs ļoti ceram, ka kaut kādā brīdī mūs sadzirdēs arī speciālisti medicīnas aprindās, un šai saslimšanai tiks pievērsta lielāka vērība,” stāsta Elīna Prikule. 

Aicinām izlasīt pilnu interviju!

Vēl izdevumā atradīsiet NVO nama un NVO aktualitātes, informāciju par izsludinātajiem projektu konkursiem un citas noderīgas ziņas!

Augusta numuru lasiet šeit.