Aicinām  NVO uz tīklošanās pasākumu “Vai viegli atvērt sirdis ziedošanai?”

Vārdus “ziedošana” un “ziedot” ikdienā sastopam arvien biežāk. Vai ziedojumu vākšana ir sirdsdarbs jeb neatliekama vajadzība? Kādu toni šiem vārdiem piešķir nevalstiskās organizācijas un cik plašs darbības lauks paveras, vācot ziedojumus un piesaistot līdzekļus?

Lai tiktos un tuvāk iepazītu NVO, kas darbojas labdarības un ziedojumu piesaistes jomā, kā arī izzinātu, kā attīstās ziedošanas kultūra NVO vidē, aicinām apmeklēt NVO tīklošanās un pieredzes apmaiņas pasākumu “Vai viegli atvērt sirdis ziedošanai?”.

Pasākums notiks ceturtdien, 18. maijā no plkst. 15:00 līdz 18:00, klātienē, NVO namā (Rīgā, Ieriķu ielā 43A).

“Tīklošanās pasākumi NVO namā ir svarīga tradīcija, kas ļauj uzzināt par NVO daudzveidību un iepazīt līdzcilvēkus – NVO pārstāvjus, kas, tepat mums līdzās, pašaizliedzīgi darbojas sabiedrības labā. Šoreiz pulcēsim astoņas NVO, kuru darbības mērķi ietver ziedojumu piesaisti vai, kuru ikdienas darbs ir saistīts ar labdarības jomai aktuāliem jautājumiem, vai, kuras vēlas iepazīties ar šo jomu pārstāvošām NVO. Ceram, ka pasākums būs pieredzes apmaiņas, uzmundrinājuma un satikšanās svētki visiem dalībniekiem.”

tā par pasākuma ideju stāsta Rīgas pilsētas Apkaimju iedzīvotāju centra NVO atbalsta sektora vadītājs Dzintars Koks

Tīklošanās un pieredzes apmaiņas pasākumā ar veiksmes un arī neveiksmes stāstiem par savu organizāciju darbību dalīsies:

  • biedrība “Centrs “Marta””;
  • biedrība “Tavi draugi”;
  • biedrība “Ascendum”;
  • biedrība “Latvijas Samariešu apvienība”;
  • biedrība “Alūksnes nevalstisko organizāciju atbalsta centrs”;
  • biedrība “Tev”;
  • nodibinājums “Bērnu slimnīcas fonds”.

“Atvērt sirdi ziedošanai, manuprāt, nozīmē uzņemties atbildību par savu lēmumu ziedot, par savu gatavību uzticēties, kā arī uzņemties atbildību par ziņu, ko nodod kā organizācija savam ziedotājam, kurš ir uzticējies. Kāda ir cilvēku individuālā motivācija un atvērtība gan ziedot, gan strādāt ar ziedojumu piesaisti? Meklēsim atbildes uz šiem jautājumiem!”

atklāj pasākuma moderatore Ilze Zvejniece – Laumane, kura ir arī dažādu izglītības, labdarības un pilsoniskās līdzdalības projektu veidotāja.

Aicinām pasākumam iepriekš reģistrēties šeit: https://ej.uz/tiklosanas_ziedot

Laipni aicinām pasākumā piedalīties nevalstisko organizāciju – biedrību un nodibinājumu – pārstāvjus, kā arī ikvienu interesentu, kas vēlas iedvesmoties, tiekoties ar NVO, kuru darbs saistīts ar ziedojumu vākšanu un labdarību.

Pasākumā tiks atvēlēts laiks arī sarunu darbnīcai un tīklošanās iespējai neformālā gaisotnē – pie kafijas tases.

Pasākuma programma skatāma Šeit

Informējam, ka semināra laikā tiks veikta foto un/vai video uzņemšana ar mērķi atspoguļot informāciju par pasākumu NVO nama publicitātes materiālos. Iegūtie materiāli var tikt izmantoti publicitātei un sabiedrības informēšanai.