Bērnu slimnīcas fonda adaptētā programma “Viegliem soļiem” ir klāt!

Apkaimes

Kas ir šī programma un kā tā var palīdzēt ģimenēm, kurās aug bērns ar autiskā spektra traucējumiem? Par to raidierakstā stāsta sertificēta uzvedības analītiķe Ilona Smirnova.

Jau pirms pāris nedēļām ziņojām, ka, pateicoties A/S “Latvijas valsts meži” finansētai Sociālās palīdzības programmai, ko administrē fonds “Ziedot.lv”, esam adaptējuši Latvijas auditorijai ārvalstīs atzinību ieguvušo programmu “Viegliem soļiem” (“Simple Steps”), kas paredzēta ģimenēm, kurās aug bērni ar autiskā spektra traucējumiem, vai arī ir aizdomas, ka tādi varētu būt.

Ar prieku ziņojam, ka jau šobrīd programmai iespējams reģistrēties vietnē www.viegliemsoliem.lv, spiežot pogu “Reģistrēties” un aizpildot reģistrācijas veidlapu (pieteikums tiek izskatīts 3 darba dienu laikā).

Reģistrētiem programmas lietotājiem būs iespēja arī pievienoties slēgtai Facebook grupai, kurā Ilona Smirnova reizi nedēļā atbildēs uz lietotāju jautājumiem, kā arī lietotājiem būs iespēja dalīties ar savu pieredzi. Drīzumā programma tiks iztulkota arī krievu valodā.

Raidieraksts aplūkošanai ir pieejams šeit: https://youtu.be/6V_BpdtqwEU

Sabiedrības informēšanas aktivitātes par programmu “Viegliem soļiem” tiek īstenotas Rīgas pilsētas Sabiedrības integrācijas programmas līdzfinansētā projekta ietvaros.