Atskats uz Imantas svētkiem

Nedēļas nogalē – 24. un 25. augustā tika atzīmēti Imantas svētki, kur vietējās kopienas pārstāvji sanāca kopā, lai piedalītos radošās un praktiskās darbnīcas, kā arī kopīgi uzlabotu dzīves vidi. Pasākumu laikā Anniņmuižas parkā, pēc ilgiem tika atvērtas durvis arī vēsturiskajai Anniņmuižai, kur pasākumu izskaņā notika Sniedzes Prauliņas un Edgara Šubrovska koncerts!

Divu dienu laikā Imantas iedzīvotāji un viesi bija aicināti piedalīties dažādās aktivitātēs, lai kopā pavadītu laiku, iepazītu viens otru un Imantas apkaimi. Kopīgi tika izveidota Imantas īpašo vietu karte, dodoties ekskursijā pa apkopotajām Imantas īpašajām vietām,  un sarunā ar iedzīvotājiem uzzinātu šīs Rīgas apkaimes noslēpumus.

Par daudzveidīgām aktivitātēm svētkos parūpējās Marina Gribinčika no Emīla Dārziņa mūzikas vidusskolas, Ilgnese Avotiņa no Jaņa Rozentāla mākslas vidusskolas, Third Space mākslinieces no Helsinkiem, Līva Dudareva no METASITU, Repair Cafe Riga, Zero Waste Brothers, Ulubele, grupa Riverfall, Marta Grigale, Burbuļi.lv, Imantas tirgus un citi!

Noslēgumā norisinājās arī “Iedzīvotāju forums”, piedaloties Urban Institute, Anniņmuižas biedrībai “Riga Annenhof” un “Imantas draugi”, lai uzzinātu par iespējām aktīvi iesaistīties savas apkaimes uzlabošanā.

Pasākumu organizēja biedrība Urban Institute ciešā saiknē ar Anniņmuižas biedrību “Riga Annenhof”.

Projekts “Imantas svētki” tapis ar Ziemeļvalstu Ministru padomes un British Council pārstāvniecības Latvijā finansiālo atbalstu, tas tiek līdzfinansēts arī Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta, Sabiedrības integrācijas programmas ietvaros.