“Apeirons” mudina sabiedrību uz lietām paraudzīties no cita skatupunkta

Šā gada martā Invalīdu un viņu draugu apvienība “Apeirons” skatītājus priecēja ar jauno raidījumu “Pāreja”. Tagad pieejama arī raidījuma otrā epizode, kas aizraujošā un citādākā veidā parāda sabiedrības dažādību un rosina ikvienu paskatīties uz notikumiem un lietām no cita skatupunkta.

Raidījumu ikviens interesents var noskatīties “Apeirons” sociālo tīklu kontos – YoutubeFacebook un Instagram. Raidījuma epizodes skatāmas katra mēneša trešajā trešdienā līdz pat 15. novembrim. Kopā skatāmas būs deviņas raidījuma epizodes.  

Katrā raidījumā kāds sabiedrībā zināms un iemīļots cilvēks ielūkojas kādā no nevalstiskajām organizācijām un to ikdienā, lai uzzinātu par iespējām pašiem caur brīvprātīgo darbu gan palīdzēt līdzcilvēkiem, gan arī gūt vērtīgas zināšanas un prasmes sev. Otrajā raidījumā aktrise Zane Daudziņa ciemojas pie Līgas Bērziņas Latvijas Autisma apvienībā. Tādējādi var uzzināt ne tikai par to, kāpēc šāda organizācija tika izveidota, bet arī izprast to, ko nozīmē “autisms”.

Katrā raidījumā ir iespēja ļauties jauniem atklājumiem – šajā epizodē parādām noderīgas  un interesantas spēles un citus resursus uzvedības problēmu risināšanai un savstarpējās saskarsmes uzlabošanai, ko radījusi Uzvediba.lv komanda.

Tāpat kā iepriekšējā raidījumā, arī šajā noslēgumā – sociālās jomas aktualitātes. Šoreiz raidījumā intervija ar Rīgas domes deputātu, Sociālo jautājumu komitejas priekšsēdētāju Viesturu Kleinbergu.

Visu raidījuma epizodi var noskatīties šeit: https://youtu.be/jQJ_RrYq8ec

Raidījuma veidošana tiek līdzfinansēta Rīgas pilsētas Sabiedrības integrācijas programmas ietvaros.

Informācijai: Invalīdu un viņu draugu apvienības “Apeirons” projektu vadītāja Liena Eisaka, 29860162, liena@apeirons.lv