Aicinām piedalīties publiskajā diskusijā “Klimats un vide”

Rīga rudenī

Ar publisko diskusiju “Klimats un vide” ceturtdien, 23. septembrī, plkst. 16.30 noslēgsies Rīgas attīstības programmas 2021.2027. gadam 1. redakcijas un vides pārskata projekta publiskās apspriešanas tematiskās sanāksmes.

Pasākumā “Klimats un vide” būs iespēja uzzināt vairāk par attīstības programmā ietvertajiem vidi un klimatu ietekmējošajiem mērķiem, uzdevumiem, rīcībām un projektiem, kā arī diskutēt par Rīgas pilsētas ceļu uz klimatneitralitāti un klimatnoturību. Diskusija norisināsies videokonferences režīmā platformā MS Teams, taču vienlaikus to varēs vērot rdpad.lv, riga.lv un Facebook Rīgas domes Pilsētas attīstības departamenta kontā.

Lai piedalītos pasākumā tiešsaistes režīmā, interesentus aicinām reģistrēties šeit: ej.uz/AP2027KlimatsUnVide.

Jau ziņots, ka Rīgas jaunās attīstības programmas publiskās apspriešanas laikā interesentiem ir bijusi iespēja piedalīties ne tikai publiskās apspriešanas sanāksmē, bet arī iesaistīties diskusijās ar jauniešiem un apkaimju iedzīvotāju organizāciju pārstāvjiem, darbnīcā “Vides pieejamība”, publiskajā diskusijā “Mobilitāte” un “Uzņēmējdarbība un konkurētspēja”.

Atgādinām, ka vēl līdz 4. oktobrim var sniegt priekšlikumus par izstrādāto teritorijas attīstības plānošanas dokumentu redakciju.

Papildu informācija par publisko apspriešanu, t.sk. iespēju rakstiski izteikt priekšlikumus, pieejama šeit.