Aicinām NVO uz tiešsaistes semināru “Aktualitātes grāmatvedības un nodokļu likumdošanā”

NVO nams aicina Rīgas nevalstisko organizāciju – biedrību un nodibinājumu  – pārstāvjus pieteikties tiešsaistes semināram “Aktualitātes grāmatvedības un nodokļu likumdošanā”. Tiešsaistes seminārs notiks trešdien, 2023. gada 1. februārī no plkst. 14.00 līdz 17.00, Zoom platformā.

Semināru vadīs Ingrīda Lejniece, maģistra grāds ekonomikā, profesionāla grāmatvede, licencēta grāmatvedības ārpakalpojumu uzņēmuma vadītāja, nodokļu konsultante, rakstu autore par grāmatvedības uzskaiti un nodokļiem. 

Nodarbība paredzēta NVO grāmatvežiem, organizāciju vadītājiem un NVO pārstāvjiem, kas veic NVO grāmatvedības pakalpojumus un vēlās uzzināt aktuālo par izmaiņām NVO sektorā.

Tiešsaistes semināra programma:

  • Grozījumi iedzīvotāju ienākuma nodokļa likumā:
    • ar nodokli neapliekamie izdevumu veidi, izdevumu kompensācijas;
    • nodokļa piemērošana autoratlīdzību saņēmējiem, kādas atskaites jāsniedz autoratlīdzības izmaksātājiem;
    • iedzīvotāju ienākuma nodokļa avansa maksājumi saimnieciskās darbības veicējiem.
  • Minimālās darba algas izmaiņas, prognozētā neapliekamā minimuma un atvieglojumu piemērošanas kārtība. Minimālās valsts sociālās apdrošināšanas obligātās iemaksas.
  • Grāmatvedības uzskaite biedrībās, vienkāršā vai divkāršā ieraksta sistēma. Ministru kabineta noteikumi Nr. 439. Kas ir attaisnojuma dokumenti, kā tos korekti noformēt (avansa rēķins, rēķins, nodokļa rēķins), kādi normatīvie akti ir saistoši?
  • Atbildes uz dalībnieku jautājumiem.


Aicinām semināram reģistrēties, atverot saiti šeit: https://ej.uz/aktgramatv

Interesentiem, kuri būs pieteikušies līdz 31. janvārim, iepriekš tiks nosūtīta saite uz lekcijas platformu. Reģistrējoties lūdzam norādīt precīzas e-pasta adreses!