Aicinām NVO uz semināru “TikTok iespējas NVO komunikācijā”

NVO nams aicina Rīgas nevalstisko organizāciju – biedrību un nodibinājumu – pārstāvjus pieteikties tiešsaistes semināram “TikTok iespējas NVO komunikācijā”. Tiešsaistes seminārs notiks trešdien, 2023. gada 17. maijā no plkst. 14.00 līdz 17.00, Zoom platformā.

Semināra mērķis ir iepazīstināt ar sociālo mediju TikTok platformu un tās iespējām nevalstisko organizāciju komunikācijā ar savām mērķauditorijām. Lektore pastāstīs par TikTok satura formātiem, plusiem un mīnusiem, auditoriju, ko iespējams sasniegt šajā sociālo mediju platformā.

Semināru “TikTok iespējas NVO komunikācijā” vadīs Kristīne Tjarve, izglītības zinātņu maģistre, komunikācijas nozares praktiķe ar vairāk nekā 18 gadu pieredzi dažādās nozarēs, uzņēmuma “C SMART” vadītāja. Vairāku Latvijas izglītības iestāžu mācībspēks. Kristīne ir pārliecināta, ka mūžizglītībai ir liela vērtība, tādēļ nepārtraukti pilnveido savas zināšanas un prasmes un labprāt ar lielu degsmi dalās pieredzē ar citiem.

Aicinām semināram reģistrēties, atverot saiti šeit: https://ej.uz/tiktok_iespejas

Interesentiem, kuri būs pieteikušies līdz 16. maijam, iepriekš tiks nosūtīta saite uz lekcijas platformu. Reģistrējoties lūdzam norādīt precīzas e-pasta adreses!