Aicinām NVO uz semināru “Teksti sociālajiem medijiem”

NVO nams aicina Rīgas nevalstisko organizāciju – biedrību un nodibinājumu – pārstāvjus pieteikties tiešsaistes semināram “Teksti sociālajiem medijiem”. Tiešsaistes seminārs notiks trešdien, 2023. gada 7. jūnijā no plkst. 14.00 līdz 17.00, Zoom platformā.

Semināra mērķis ir iepazīstināt ar tekstu veidošanas principiem sociālajiem medijiem, sniedzot padomus par populārāko sociālo mediju platformu nosacījumiem. Semināra gaitā klausītāji uzzinās ne tikai par aprakstu veidošanu sociālo mediju ierakstiem, bet arī padomus, ko labāk iekļaut video, reels tekstos, ko nozīmē CTA jeb pamudinājums uz rīcību.

Semināru “Teksti sociālajiem medijiem” vadīs Kristīne Tjarve, izglītības zinātņu maģistre, komunikācijas nozares praktiķe ar 20 gadu pieredzi dažādās nozarēs, uzņēmuma “C SMART” vadītāja. Vairāku Latvijas izglītības iestāžu mācībspēks. Kristīne ir pārliecināta, ka mūžizglītībai ir liela vērtība, tādēļ nepārtraukti pilnveido savas zināšanas un prasmes un labprāt ar lielu degsmi dalās pieredzē ar citiem.

Aicinām semināram reģistrēties, atverot saiti šeit: https://ej.uz/tekstisocmedijiem Interesentiem, kuri būs pieteikušies līdz 6. jūnijam, iepriekš tiks nosūtīta saite uz lekcijas platformu. Reģistrējoties lūdzam norādīt precīzas e-pasta adreses!