Aicinām NVO uz semināru “Apzināta kopienu veidošana. Identitāte un dialogs”

NVO nams aicina Rīgas nevalstisko organizāciju – biedrību un nodibinājumu – pārstāvjus pieteikties tiešsaistes semināram “Apzināta kopienu veidošana. Identitāte un dialogs”. Tiešsaistes seminārs notiks trešdien, 2023. gada 20. septembrī no plkst. 14.00 līdz 17.00, Zoom platformā.

Semināru vadīs Ilze Zvejniece-Laumane, sertificēts koučs, mācīšanās fasilitatore, lektore un mācību vadītāja. No 2017. līdz 2022. gadam bijusi dažādu vietēju un starptautisku izglītības, labdarības un pilsoniskās līdzdalības projektu veidotāja un īstenotāja biedrībā “Alūksnes nevalstisko organizāciju atbalsta centrs” un nodibinājumā “Alūksnes un Apes novada fonds”. Britu padomes programmas “Darbīgās kopienas” fasilitatore.

Semināra galvenās tēmas būs, cik svarīgi ir apzināties savu identitāti, kāda tam saistība ar kopienas veidošanu un kā sarunāties ar cilvēkiem tā, lai kopienu vienotu, nevis šķeltu? Gaidāms gan stāstījums, gan praktiski uzdevumi dalībniekiem, kas palīdzēs iejusties kopienas veidošanas procesā.

📌 Ko iegūsi kā dalībnieks?

● pārliecību, ka Tu jau dari lielisku darbu savas kopienas labā;
● vismaz 1 jaunu ideju, kā turpmāk darboties savā kopienā.

Aicinām semināram reģistrēties, atverot saiti šeit.

Interesentiem, kuri būs pieteikušies līdz 19. septembrim, iepriekš tiks nosūtīta saite uz lekcijas platformu. Reģistrējoties lūdzam norādīt precīzas e-pasta adreses!