31.oktobrī aicinām uz filmas prezentāciju “Lāčupīte”!

Ekspedīcija Lāčupīte FILMA 31.okt.

Lāčupīte tika aizbērta… Mūsu acu priekšā, mums klusējot, aizbērta… Dzīvojam daudzstāvu mājās, zem kurām kanalizācijas kolektorā plūst dzīva upīte – dabas asinsrite. Vai ekoloģija ir mūsu sirdsapziņa?

Lāčupīte ir Rīgas upe, Daugavas kreisā krasta pieteka, kas šķērsoja Mūkupurvu, Zolitūdi, Imantu, Iļģuciemu, Kleistus, Spilvi. “Ekspedīcija: Lāčupīte” ir biedrības “Riga Annenhof” projekts, kura ietvaros 31.oktobrī aicinām apkaimju iedzīvotājus uz filmas “Lāčupīte” pirmizrādi!

Pirmizrāde notiks 31.oktobrī 18:00- 19:30 Imantas tirgus (Kurzemes prospekts 3) hallē. Ievada daļā būs prezentācija par projektā sasniegto un piedzīvoto, ceļavārdi no filmas režisora un biedrības pārstāvjiem. Pēc filmas – komunikācija ar skatītājiem un diskusijas.

Pasākums ir bez maksas. Klātienes apmeklētāju skaits ir ierobežots (atbilstoši epidemioloģiskās drošības prasībām), nepieciešama iepriekš pieteikšanās – rakstot uz e-pastu ekskursijas.rigaannenhof@gmail.com . Sīkāka informācija biedrības lapā www.facebook.com/Anninmuiza

Sakarā ar epidemioloģisko drošību aicinām neapmeklēt pasākumu sliktas pašsajūtas vai elpceļu slimību gadījumā.

Tiem skatītājiem, kas nevarēs ierasties klātienē – tiks nodrošināta tiešraide www.facebook.com/Anninmuiza mājaslapā.

Pasākums notiek ar Rīgas Domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta līdzfinansējumu Sabiedrības integrācijas programmas ietvaros. Pasākuma laikā notiks fotografēšana un filmēšana. Apmeklējot pasākumu, dalībnieki apliecina, ka neiebilst foto un video materiālu izmantošanai projekta atskaitēm un biedrības pasākumu publicitātei.

Anniņmuižas biedrība “Riga Annenhof” ir Imantas un Zolitūdes apkaimes iedzīvotāju biedrība, kuras darbības mērķis ir sekmēt apkaimju iedzīvotāju līdzdalību, sadarbību, iniciatīvu, brīvprātīgo darbu, pilsonisko aktivitāti, praktisko integrāciju, veidot apkaimes identitātes un piederības sajūtu, izzināt apkaimes vēsturi, rosināt sabiedrības izpratni un rūpēties par vidi, apkaimes dabas, kultūras, vēstures objektiem.