11. augustā bijušās Rīgas Alus rūpnīcas kvartālā, Bruņinieku ielā 2, tiks piedzīvots autentisks ieskats apkaimē

11. augustā, sākot no 14:00, bijušās Rīgas Alus rūpnīcas kvartālā, Bruņinieku ielā 2, tiks piedzīvots autentisks ieskats apkaimē, kas interpretēs Rīgas Alus kvartāla stāstus un citus materiālus mākslas izpausmēs, aicinot apkaimes esošos un bijušos iedzīvotājus iesaistīties kopīgās aktivitātēs.

Apkaimes iedzīvotājiem un citiem interesentiem būs pieejamas autentiska skanējuma audio laika joslu imitācijas DJ All-Viss izpildījumā.

Būs pieejama HOLIS vadītā kartēšanas meistarklase, kur tiks radīta lielformāta platforma stāstu un foto fiksācijas novietošanai. Improvizācijas duets DIVAS pievērsīsies stāstiem, tos interpretējot izrādē, kā arī citas aktivitātes – sietspiedes darbnīca, foto orientēšanās, kino, kolekciju izstāde un citas.

Dalies savā pieredzes stāstā vai mirkļu fiksācijā, sūtot stāstu uz ra.apkaimes@gmail.com vai Facebook grupā “Rīgas Alus rūpnīcas apkaime”. Kopīgi kolekcionēsim vēstures liecības, veidosim jaunas sarunas par seno, radīsim mākslas darbus un veidosim aktivitātes, lai lūkotos caur Rīgas Alus kvartāla prizmu.

Ieeja notikumā bez maksas.

Projekts tiek līdzfinansēts Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sabiedrības integrācijas programmas ietvaros.

Projektu atbalsta kultūras telpa “Autentika”, kā arī “Decallaboratory”